• پشتیبانی
  • 02188663515
هدف از این دوره کاربردی، آشنایی بیشتر مخاطبین با خودشان است. مخاطبین در این دوره بر اساس اصول روانشانسی کنترل درونی خودشان را از زوایای مختلف بررسی می کنند.
http://www.thebetterchoice.ir/fa/wdetail/125/سفری_اکتشافی_در_آتلیه_عکاسی__خودشناسی_در_پرتو_روانشناسی_کنترل_درونی_
CTRTLM Basic Training در این دوره شرکت کنندگان با اصول اولیه تئوری انتخاب آشنا شده و اساس چرایی و چگونگی رفتار آدمی را در میابند.
http://www.thebetterchoice.ir/fa/wdetail/30/دوره____دوره_آموزش_پایه_ت_وری_انتخاب__واقعیت_درمانی_و_مدیریت_راهبرانه
دکتر علی صاحبی دکتری روانشناسی بالینی، فوق تخصص اختلالات وسواس مربی ارشد و عضو هیات علمی موسسه بین المللی ویلیام گلسر
http://www.thebetterchoice.ir/fa/InstDetail/39/علی_صاحبی
اضطراب و نگرانی در روبرویی با شرایط دشوار و حساس ، پاسخ طبیعی مغز انسان است و کنکور از جمله شرایط استرس زا در زندگی ما به شمار می رود. در این کتاب راه های کنار آمدن با اضطراب و نگرانی در موقعیت های استرس زا، به ویژه کنکور، چگونگی مدیریت بهینه شرایط دشوار و دستیابی به عملکرد خوب ، گام به گام توضیح داده شده است
http://www.thebetterchoice.ir/fa/pdetail/56/روانشناسی_موفقیت_در_کنکور
کشته شدن رزا لوکزامبرگ، کورت ایزنر، گوستاو لندوئو و بسیاری دیگر و رواج ترورهای فاشیستی، اعمال پست و غیر انسانی، رژیم‌های نیمه فاشیستی و در نهایت، جنایات مکرر خودکامگی، خنجر به دستان، دیپلمات‌ها و قلم به مزدان جنایات فاشیست‌ها را دستمایه‌ی باج بگیری و دریافت حق السکوت کرده و می‌گویند: هر عملی که علیه ما باشد، در واقع نوعی کمک به فاشیسم و هموار کننده‌ی استقرار دیکتاتورهاست.ینان اضافه می‌کنند: لحظه‌ای نباید این مهم را از یاد ببرید که فقط دو راه وجود دارد و لا غیر با ما و بر ما یکی را انتخاب کنید!
http://www.thebetterchoice.ir/fa/pdetail/50/بررسی_روان_شناختی_خود_کامگی
سعادت و خوشبختی یک «احساس» است و ما مسؤول ساختن این احساس هستیم. این کتاب یک سلسله فعالیت‌های فکری – رفتاری مرتبط با احساس خوشبختی و شادمانی را معرفی می‌کند و در مسیر حرکت به سوی آفرینش، سعادت و خوشبختی پایدار در زندگی‌تان بسیار سودمند می باشد.
http://www.thebetterchoice.ir/fa/pdetail/41/ماییم_که_اصل_شادی_و_کان_غمیم
این کتاب مانیفست روانشناسی مثبت گرای تئوری انتخاب است.خواندن و عمل کردن به این تئوری می تواند روابط رضایت بخش و خشنود کننده ای برای همگان به ارمغان آورد و متعاقبا خشنودی و احساس رضایتمندی از زندگی را بالا برد
http://www.thebetterchoice.ir/fa/pdetail/27/ت_وری_انتخاب
آنچه تا اینجا در موردش صحبت کردیم، به رخدادهایی اشاره می‌کرد که در صورت عدم توجه به آنها، فاجعه‌های بزرگی در آینده اتفاق می‌افتند، ولی دانستن همین مطالب برای به وجود نیامدن فاجعه‌ کافی نبوده و می‌بایست برای اینکه از این اتفاقات ناخوشایند جلوگیری کنیم، بدانیم باید چه کاری انجام دهیم. پنجمین موردی که به عنوان یکی از رخدادهای فاجعه آفرین در موردش صحبت شد این موضوع بود که در صورتی که تفریح را جزء ضروری زندگی ...
http://www.thebetterchoice.ir/fa/ndt/6520/در_مسیر_فرزندپروری__قسمت_دوم___پیش_گیری_از_فاجعه_
آیا تا به حال با خود فکر کرده‌اید که در فرایند فرزند‌پروری به دنبال چه چیزی هستید؟ آیا تا به حال از خود پرسیده‌اید وقتی در مورد تربیت فرزندان صحبت می‌کنید، دقیقا منظورتان چیست و اگر چگونه فرزندانی داشته باشید، و یا در تربیت فرزندان خود چگونه رفتار کنید، احساس موفقیت خواهید داشت؟
http://www.thebetterchoice.ir/fa/ndt/6519/در_مسیر_فرزندپروری__قسمت_اول___رخدادهای_فاجعه_آمیز_
اگر بخواهیم روانشناسی را به عنوان علمی که در طی 100 سال گذشته تغییرات بسیار شگرفی در آن اتفاق افتاده است در نظر بگیریم، بدون شک این تغییرات با دو ابزار بسیار مهم به وجود آمده‌اند. این دو ابزار عبارتند از: تحقیق که ما آن را اساسا علم و داده می‌گوییم و دیگری کار عملی.
http://www.thebetterchoice.ir/fa/ndt/6518/اهمیت_سوپرویژن_برای_درمانگران
1234