• پشتیبانی
  • 02188663515
CTRTLM Basic Training در این دوره شرکت کنندگان با اصول اولیه تئوری انتخاب آشنا شده و اساس چرایی و چگونگی رفتار آدمی را در میابند.
http://www.thebetterchoice.ir/fa/wdetail/160/دوره____دوره_آنلاین_آموزش_پایه_ت_وری_انتخاب__واقعیت_درمانی_و_مدیریت_راهبرانه
شکست های عاطفی، اعم از جدایی، طلاق یا از دست دادن همسر و پارتنر را شاید بتوان نوعی عمل جراحی دانست که تمام قلمروهای زندگی فرد را تحت تأثیر قرار می دهد.
http://www.thebetterchoice.ir/fa/wdetail/158/دوره_آنلاین_بازسازی_زندگی_و_بازیابی_خود_پس_از_جدایی-خیانت-مرگ_همسر
همه ما به روابط انسانی و اهمیت آن در کیفیت زندگیمان واقفیم. شاید بتوان گفت که رابطه های کیفی و عمیق خوشبوترین شکوفه شاخه‌های درخت هستی اند. ولی به طور حقیقی آن را نمی شناسیم.
http://www.thebetterchoice.ir/fa/wdetail/159/دوره_آنلاین_شور_زندگی_در_سایه_رابطه_ها
مسّلماً همه مشاوران و درمانگران به یک اندازه موفّق نیستند. همانطور که برخی وکلا به نتایج بهتری می‌رسند، برخی از هنرمندان آثار چشمگیرتری خلق می‌کنند، برخی از هنرمندان نیز در مقایسه با دیگران به نتایج بهتری دست می‌یابند.
http://www.thebetterchoice.ir/fa/wdetail/162/دوره_آنلاین_پرسشگری_سقراطی_در_مشاوره__روان_درمانی_و_کوچینگ
CTRTLM Certification در این دوره شرکت کنندگان با اصول اولیه تئوری انتخاب آشنا شده و اساس چرایی و چگونگی رفتار آدمی را در میابند.
http://www.thebetterchoice.ir/fa/wdetail/44/دوره____دوره_آزمون_گواهینامه_ت_وری_انتخاب__واقعیت_درمانی_و_مدیریت_راهبرانه
مسّلماً همه مشاوران و درمانگران به یک اندازه موفّق نیستند. همانطور که برخی وکلا به نتایج بهتری می‌رسند، برخی از هنرمندان آثار چشمگیرتری خلق می‌کنند، برخی از هنرمندان نیز در مقایسه با دیگران به نتایج بهتری دست می‌یابند.
http://www.thebetterchoice.ir/fa/wdetail/116/پرسشگری_سقراطی_در_مشاوره__روان_درمانی_و_کوچینگ
در این کارگاه آموزشی شرکت کنندگان مفاهیم آموخته شده خود در کارگاه مقدماتی مبتنی بر پذیرش و تعهد را مرور کرده و در ابتدا به رفع اشکالات بوجود آمده می پردازند.
http://www.thebetterchoice.ir/fa/wdetail/32/دوره_پایه_درمان_پــذیــرش_و_تــعــهــد__اکت_
دکتر علی صاحبی دکتری روانشناسی بالینی، فوق تخصص اختلالات وسواس مربی ارشد و عضو هیات علمی موسسه بین المللی ویلیام گلسر
http://www.thebetterchoice.ir/fa/InstDetail/39/علی_صاحبی
این کتاب به قصد آشناسازی مردم با اختلالات شایع، از جمله وسواس، نگاشته شده است. کتاب اطلاع‌رسانی دقیق و با زبانی ساده در خصوص اختلال وسواس است
http://www.thebetterchoice.ir/fa/pdetail/69/آشنایی_با_وسواس_و_شیوه_های_رهایی_از_آن
اگر درگیر رفتارهای اعتیاد آورید، این کتاب مناسب شما و همه‌ی کسانی است که می‌خواهند اقدام درمانی خود را آغاز کنند و همچنین آنهایی که در مسیر بهبودی قرار دارند و می‌خواهند مهارت‌های احساسی و اجتماعی خود را گسترش دهند. این کتاب به گونه‌ای طراحی شده است تا به شما در یافتن بهبودی و سلامت بلند مدت کمک کند.در این کتاب سفری درمانی با اهداف زیر آغاز می‌گردد و به ترک اعتیاد و آرامش منتهی می‌شود.
http://www.thebetterchoice.ir/fa/pdetail/55/ذهن_آگاهی_در_رفتارهای_اعتیادآور
123456