• پشتیبانی
  • 02188663515
در این کارگاه آموزشی شرکت کنندگان مفاهیم آموخته شده خود در کارگاه مقدماتی مبتنی بر پذیرش و تعهد را مرور کرده و در ابتدا به رفع اشکالات بوجود آمده می پردازند.
http://www.thebetterchoice.ir/fa/wdetail/32/دوره_پایه_درمان_پــذیــرش_و_تــعــهــد__اکت_
Lead Management Basic Training دوره پایه فشرده مدیریت راهبرانه، مخصوص مدیران سازمانی و دوره اول از چهار دوره آموزشی مدیریت راهبرانه است. در این دوره مدیران سازمانی با اصول و مبانی مدیریت راهبرانه یا راهبری مغز محور آشنا می شوند. مدیریت راهبرانه مبتنی بر تئوری انتخاب است.
http://www.thebetterchoice.ir/fa/wdetail/75/دوره____دوره_آموزش_پایه_ت_وری_انتخاب__واقعیت_درمانی_و_مدیریت_راهبرانه___ویژه_مدیران_
CTRTLM Certification در این دوره شرکت کنندگان با اصول اولیه تئوری انتخاب آشنا شده و اساس چرایی و چگونگی رفتار آدمی را در میابند.
http://www.thebetterchoice.ir/fa/wdetail/44/دوره____دوره_آزمون_گواهینامه_ت_وری_انتخاب__واقعیت_درمانی_و_مدیریت_راهبرانه
CTRTLM Basic Training در این دوره شرکت کنندگان با اصول اولیه تئوری انتخاب آشنا شده و اساس چرایی و چگونگی رفتار آدمی را در میابند.
http://www.thebetterchoice.ir/fa/wdetail/30/دوره____دوره_آموزش_پایه_ت_وری_انتخاب__واقعیت_درمانی_و_مدیریت_راهبرانه
دکتر علی صاحبی دکتری روانشناسی بالینی، فوق تخصص اختلالات وسواس مربی ارشد و عضو هیات علمی موسسه بین المللی ویلیام گلسر
http://www.thebetterchoice.ir/fa/InstDetail/39/علی_صاحبی
این کتاب به قصد آشناسازی مردم با اختلالات شایع، از جمله وسواس، نگاشته شده است. کتاب اطلاع‌رسانی دقیق و با زبانی ساده در خصوص اختلال وسواس است
http://www.thebetterchoice.ir/fa/pdetail/69/آشنایی_با_وسواس_و_شیوه_های_رهایی_از_آن
اگر درگیر رفتارهای اعتیاد آورید، این کتاب مناسب شما و همه‌ی کسانی است که می‌خواهند اقدام درمانی خود را آغاز کنند و همچنین آنهایی که در مسیر بهبودی قرار دارند و می‌خواهند مهارت‌های احساسی و اجتماعی خود را گسترش دهند. این کتاب به گونه‌ای طراحی شده است تا به شما در یافتن بهبودی و سلامت بلند مدت کمک کند.در این کتاب سفری درمانی با اهداف زیر آغاز می‌گردد و به ترک اعتیاد و آرامش منتهی می‌شود.
http://www.thebetterchoice.ir/fa/pdetail/55/ذهن_آگاهی_در_رفتارهای_اعتیادآور
در این کتاب خواننده برای ایجاد تغییر و بهبودی در زندگی و آغاز راهی جدید برای خشنودی بیش‌تر،گام به گام هدایت و راهنمایی می شود.تمرینات این کتاب به خواننده کمک می‌کند تا با پرورش خوش‌بینی و اجتناب از مسئولیت گریزی‌های رایج، با گذشته خود به‌خوبی کنار بیاید و در «زمان حال» و «این‌جا» برای ارضای نیازهای اساسی خود دست به «انتخاب‌های» مؤثرتری بزند.
http://www.thebetterchoice.ir/fa/pdetail/53/همه_جاده_ها_از_ما_آغاز_می_شوند
احساس ارزشمندى به معنای میزان ارزشى است كه برای خود قائل هستيد. آنچه در این کتاب می آموزید این است که براى داشتن احساس ارزشمندى چه مراحلی را می بایست طی کنید و چگونه این مراحل را طی کنید
http://www.thebetterchoice.ir/fa/pdetail/52/احساس_ارزشمندی_و_راه_های_تقویت_آن
کشته شدن رزا لوکزامبرگ، کورت ایزنر، گوستاو لندوئو و بسیاری دیگر و رواج ترورهای فاشیستی، اعمال پست و غیر انسانی، رژیم‌های نیمه فاشیستی و در نهایت، جنایات مکرر خودکامگی، خنجر به دستان، دیپلمات‌ها و قلم به مزدان جنایات فاشیست‌ها را دستمایه‌ی باج بگیری و دریافت حق السکوت کرده و می‌گویند: هر عملی که علیه ما باشد، در واقع نوعی کمک به فاشیسم و هموار کننده‌ی استقرار دیکتاتورهاست.ینان اضافه می‌کنند: لحظه‌ای نباید این مهم را از یاد ببرید که فقط دو راه وجود دارد و لا غیر با ما و بر ما یکی را انتخاب کنید!
http://www.thebetterchoice.ir/fa/pdetail/50/بررسی_روان_شناختی_خود_کامگی
1234